Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért és mikor lett divat...

Miért és mikor lett divat utálni az ananászos pizzát?

Figyelt kérdés
nem arról van szó hogy mindenkinek szeretnie kéne de szerintem csomóan csak divatból utálják

2023. júl. 29. 11:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Aki szereti, az nem fogja "divatból" utálni, aki meg nem szereti az divatból sem fogja szeretni.
2023. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Erről még nem hallottam, hogy divat lenne utálni. Viszont ha így van, akkor én megelőztem a divatot, mert mindig is utáltam.
2023. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Az olaszok zsigerből berzenkednek tőle de itt nalunk szerintem mellékes mi van rajta, nem nemzeti kajánk.
2023. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Mert édes. Persze lekváros pizzát is lehet csinálni, csak az elég messze lenne az eredetitől.
2023. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Én a 9gag és hasonló mémes oldalak kapcsán találkoztam először ezzel a jelenséggel. Addig soha semmi gond nem volt egy hawaii pizzával (mármint itt nálunk, Hawaiion minden bizonnyal értetlenül néznének ránk), de az internet és a közösségi oldalak térnyerésével főleg a fiatalabb korosztályok körében tényleg elterjedt ez az ún. divat utálat. Amikor soha nem is kóstolták például, de nap mint nap találkozik valami mémmel vagy kommettel arról, hogy ez micsoda egy förmedvény, így elvből elutasítja ő is.
2023. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanazért, amiért a málnás spagettit. Qrvára nem illik össze.
2023. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

#6

Miért ne illene össze? A pizza egyik lényege pont az, hogy egy viszonylag semleges alapot ad, ami számtalan feltéttel összeillhet. Gyakorlatilag csak ízlés kérdése.

2023. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%

Most olvasok először erről a marhaságról, nekem semmi gondom nem volt vele soha.

Ráadásul az ananászban lévő papain enzim az emésztést, anyagcserét is segíti.

Kinai kajában is vannak az édes, anerikai mártás stb., azok is jók.

2023. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem főételben ne legyen semmi, ami édes, hiába divat Kínában, vagy Hawaii-on. De ha más úgy szereti, egészségére.
2023. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Mert a pizza olasz étel, és az olaszok nem tesznek rá.


Neked is forogna a szemed, hogyha a gulyásba tennének zöldbabot.

2023. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!