Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vadas megromolhat pár óra...

Vadas megromolhat pár óra alatt a melegben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap anyós vadast készített ebédre. Vonattal jöttünk el tőlük, amin nem volt légkondi és 2 óra a vonat út. Plusz az állomástól haza még 1 óra kb.

Ma abból ettünk ebédet, de rá nem sokra nekem ment a hasam..

Megromolhatott vajon? Mivel a vadas eleve lehet savanykás, nehezen éreztem volna meg a levén.



2023. aug. 14. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Meg.
2023. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Esélyes.
2023. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Justinianus ***** válasza:
49%
Pár óra alatt semmi nem romlik meg, esetleg a tiramisu vagy a tatár beefsteak valódi nyers tojással.
2023. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, ki nyomogat is pirosokat, de persze hogy megromolhat!

Tejszín, tejföl melegben gyorsan megromlik, a húsnak sem tesz jót, de a zöldségnek sem.

2023. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, az biztos. Nem tudom, ki szórakozik vele.
2023. aug. 14. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
7. Az ostoba majom azt üzeni, hogy a tej, tejszín, hús nem szereti a meleget. De kérdezz meg egy szskembert. Olyant, akinek adsz a szavára. És több tiszteletet adj másoknak, ha nem is értesz velünk egyett.
2023. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jézusom nehogy már ilyenen összevesszenek itt, mert megőrülök. #7 Frusztrált emberek inkább, az van itt. Bárki bárhova bármiről tesz fel lassan kérdést képesek páran a másiknak rongyolni azon basszus, hogy megromolhatott e valami.. Kis tiszteletet azért már.
2023. aug. 14. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Mit kellene tisztelni ?

Vagy kit ?

Olyan emberek írkálnak ide olyan ostobaságokat, hogy az hihetetlen .

Minden nap van több olyan agyhalott, aki megkérdezi hogy a másnapi kaja ehető-e még ahelyett, hogy megkóstolná megszagolná stb...

Tehát magát az életképtelenséget kellene tisztelni vagy mit ?

3 óra alatt nyilván megromlik persze... 1 pohár vizet azért meg tudsz inni egyedül vagy ahhoz is kérdést teszel fel,hogy hány percig marad iható a víz ...

2023. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Az ostoba majom újabb (szabálytalan válasza):


„Ma abból ettünk ebédet, de rá nem sokra nekem ment a hasam.”


Minimális IQ-val feltételezem, hogy ha megszokott lenne a kérdezőnél, hogy vadas után ilyen elő szokott nála fordulni, akkor nem kérdezgetne itt.


Tehát valami mégis csak lehetett az étellel.


Én is szeretlek!

2023. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#10


Jaa, azt hittem normálisabb vagy ennél, bocsánat. Egy pillanat, átveszem a hangnemed, mondhatni “lealacsonyodom” a kommunikációd szintjére: nem várj mégsem, az nagyon rosszul esne az egomnak.


Szóval legyél kedves, akkor ne válaszolni ilyen kérdésekre, ill. máshol éld ki a magánéleti problémáidból eredő frusztrációdat, vagy fordulj pszichológushoz, vagy bánom is én mit csinálsz, de neked feltehetően dühkezelési problémáid vannak, jó tanácsként mondom, ezen ilyen oldalak, mint a gyik nem segítenek, sőt, rontanak a helyzeten. Jóval inkább zavarnak az ilyesfajta rosszindulatú, magát felsőbbrendűnek tartó emberek, mint az értelmetlen válaszolók - ami a te vonzatodban kehet annyi, hogy nem ért veled egyet valaki, szóval ez picit valahol nárcisztikus, mivel itt sértő kommentet senki nem hagyott - remélem téged nem tisztel senki.

Ilyen bunkó habitussal nehezen tudom elképzelni. Bocs.

Ui: képzeld el megszagoltam az ételt :o sőt, bár nem tudom ez mennyire egyértelmű a kérdésemből, de mivel megettem, valószínű meg is kóstoltam, bár ebben nem vagyok biztos..

Basszus mindig megfogadom, hogy ilyen indokolatlanul rosszindulatú embereknek nem írok vissza, de egyszerűen nem tudom a bunkó embereket megtűrni. Csak magamat baszom fel. Na majd mostantól! De már tényleg.

2023. aug. 14. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!