Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az, hogy a rumosdiós...

Miért van az, hogy a rumosdiós Hell kávét alig veszik meg 50 (ötven) forintért?

Figyelt kérdés

Levitték az árát 50 forintra a szavatossági ideje miatt, de még így is rogyásig vannak a polcok. Szerintem finom, be is tankoltam belőle legalább 30 darabbal, még pár napig jó a szavideje. (Nem egyedül iszom meg.)


Máskor hallom az embereket panaszkodni milyen drága minden, főleg az élelmiszerek. Ők hol vannak olyankor mikor valami tényleg olcsó?



febr. 2. 06:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20: Köszi a választ.


Annyi még hozzá tennék:


Nem 1-2 napon belül jár le. A lejárati idő előtt 6-7 nappal vitték le az árát 100 forintra, majd csütörtökön már 50 forint volt. Február 5. van feltűntetve a dobozon.


Nem véletlenül vittem belőle nagy tételben. Barátok, rokonság és jómagam eliszogatjuk ezt a kávét, főleg ennyiért és ilyen lejárati idővel.

febr. 3. 04:50
 22/30 anonim ***** válasza:
1%

szerintem te meg a barátiad meg a rokonaid még ecetet is innátok, ha 10 ft lenne literje...

tipikus magyar...

ingyen még az ecet is édes, hiába szar az íze, isszuk mer occsóóó

pföjjj

febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
#22 Az ecetes saláta finom!
febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Mert nincs sok köze a kávéhoz.

Ízre nem rossz, de egyszer engem úgy meghajtott, hogy olyan nem létezik...

febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%

#24: rendes kávé van benne...

#22: inkább az a "tipikus magyar", hogy irigykedsz azokra, akik olcsóbban hozzá tudnak jutni dolgokhoz ;) Ha valami 300-400 helyett 50 Ft-ba kerül, és amúgy szereti, akkor neked nem mindegy? Ha nem sokallnám az eredeti árát, én is minden nap innám, mert szeretem.

Inkább az ipari és anyagi dolgokon kéne egy kicsit elgondolkodni, hogy ha valamit, ami amúgy átlag 400 Ft-ba kerül, megéri még 50 Ft-ért is eladni, akkor kinek mennyi haszna lehet rajta.

Kérdező: kár, hogy nincs a közelemben Auchan... sajnos a Tesco, Spar, Lidl, Aldiban ha le is fog járni valaminek a szavatossági ideje, néhány terméket nevetségesen kevés kedvezménnyel megpróbálják eladni az utolsó napon, de szinten ingyen akkor sem, ha rájuk rohad. Bár lehet ennek köze van ahhoz is, hogy ha a kisebbség rákapna erre (Borsodban bőven akad), akkor nem vásárolnák meg eredeti áron, hanem megvárnák, amíg lejárnak.

febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
94%

25

Egész biztosan nem éri meg 50-ért legyártani. 50 kb. a doboz gyártási költsége.

Ez ilyenkor kármentés, mert ha lejár, akkor nem csak az 50 Ft-ot veszítik el, hanem még 50-et kell fizetni egy cégnek, hogy megsemmisítse a lejárt terméket.

Nálunk a Sparban tavaly lehetett lejárófélben lévő dolgokat 70% engedménnyel venni. De pár hónapja már nem engedik le ennyire, mert rájöttek, hogy akkor nem fogy a teljes árú termék, és ez is veszteség a cégnek.

febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
92%
A népi bölcsesség szerint az ízlések és pofonok különbözőek. Attól, hogy Te szereted, még nem kell mindenkinek szeretnie.
febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem iszom ilyeneket, úgyhogy nekem ingyen sem kéne. De mondjuk zöldségeket, húst, tésztát elfogadnék áron alul bármikor.
febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszok se rumosdiós dobozos kávét, se dobozos kávét, se kávét. Nem szeretem. Én ezért nem veszem.

Tejet 50 Ft-ért vennék, sokat.

Más meg tejet nem vesz.

febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 NTBS ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik.
febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!