Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit csinálok rosszul? Tchibo...

Mit csinálok rosszul? Tchibo cafissimo?

Figyelt kérdés
Van egy tchibo cafissimo kávéfőzönk, vettünk hozá tchibo ízesitett kapszulákat (dupla csokis, caramel, tiramisu, creem brulee) kiprobáltuk mindegyik ízt de se én se a párom nem éreztük az ízesitést csak a sima kávé ízt. Egyenlőre nagy csalodás számunkra pedig azért vettünk ízesitetet mert mindketten szeretjük az ízesitett kávékat, a sima crema kávéja viszont isteni finom.

febr. 14. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeknek az ízesített kávéknak nem sok ízük van szerintem. Legalább is dolce gustonal sem érezhető olyan fű de nagyon.
febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Hát kb amikor a boron késő őszi málna ízt éreznek.Minden rendben ez ilyen.
febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Nespresso gépet használok, de egyedül a Frei kapszulákon érzem az ízt, amit mondanak rá. Se a Nespresso, se a Starbucks, se a L'or se egyéb kapszulánál nem érzem.

Tschibóhoz nem tudom, mennyi márka gyárt kapszulát, de lehet van más márka, aminek van jó kapszulája.

febr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!