Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol vehetek jó minőségű húst...

Hol vehetek jó minőségű húst Budapesten?

Figyelt kérdés

Pontosítanék, jó minőségű és olcsó húst szeretnék venni.

Vidéken ahonnan jöttem hentesnél sokkal jobb minőségű húsokat vettem, olcsóbban mint mondjuk egy spar vagy lidl, de most eléégé el vagyok veszve, biztosan van lehetőség olcsó hentest találni, aki nem drága, de eddig még nem sikerült nekem. Inkább a pesti oldalon szeretnék keresgélni, szóval nektek mi az ami bevált és tényleg olcsóbb mint mondjuk egy szupermarket.

Ha lehet olyan helyet, ahol a forgalom is elég jó és meg mernétek enni a nyers marhahúst is. Tudom sok helyen nem figyelnek oda rá és ugyanazzal a késsel vágják mint a disznót, vagy ugyanazzal a darálóval darálják, aztan vannak benne disznóhús darabok.

Illetve találtam egy hentest, aki csak marhahússal foglalkozik, ő viszont rohadt drága.



febr. 24. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest amúgy is elég drága város hiába keresel másik hentest is.A legtöbb helyen csak sertést darálnak mert állandóan mosni kellene a húsdarálót és ami benne marad az pocsék.
febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hentesnél.
febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Kizárt, hogy lenne normális hentes, aki darál sertés és marhahúst is ugyanabban a darálóban.
febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó minöségü és olcsó egyszerre nem lehetséges.
febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom ott lehetséges.
febr. 25. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a hentesboltoknak is budapesti bérleti díjakat és fizetéseket kell kiperkálniuk, szóval nem olyan nagy rejtély miért tudsz olcsóbban jót venni Mucsajröcsögén.


A Lehel Csarnokban a Lumi Hús nagyon jó, de szerintem őket is drágállni fogod, ha általánosságban a budapesti henteseket annak találod.

febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szupermarketekhez képest milyen árban van a Lehel csarnokban?
febr. 25. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván drágább a láncoknál.
febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!