Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez a húsvéti sonka jó?

Ez a húsvéti sonka jó?

Figyelt kérdés

Rokonoknál voltunk ma, és küldtek haza maradékból.

Rákérdeztem,hogy miért kétszínű a sonka,azt mondták,hogy az kiaztatas, pacolás nem sikerült valószínűleg tökéletesen.


Bolti sonka, megbízható hentestől 1hetes, tegnapelőtti elkészítéssel. Jó illatú,nem nyálkás, viszont néha fura íze volt.

Az interneten keresgéltem. Magyar nyelvű találat nem sok van,de mivel ez itt a Balkán határa, 2 oldalon annyit találtam,hogy ha nem büdös egyed meg.

Angol nyelvű oldalakon ennél

ijesztőbb kommentek es hogy

dobjuk ki.


Íme a sonka csendélet:


1. [link]


2. [link]


Mi a véleményetek,tapasztalotok?



márc. 30. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lapockából készült sonka, amennyiben arra a sötéteb részre kérdezel nincs vele semmi baj ami az ízt illeti ilyen fémes íz az pedig nem a levében hűlt ki és azért van és a sötét rész is emiatt van de ehető persze hűtve tárolandó ilyenkor már.
márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A nagy Levin ***** válasza:
85%
Semmi baja.
márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nyam-nyam, ide vele!
márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jó, tapasztaltam én is már ilyet és nem a minősége miatt.
márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ettünk belőle. Mindenki szetfosta magát estere. Aki keri,nyamnyamolt annak privatban varom az elérhetőségét, atviszem szívesen!
ápr. 2. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
süsd meg a picsába, kisül belőle minden károkozó
ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!