Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mostanában multikban vásárolt...

Mostanában multikban vásárolt parizernek teljesen mindegy milyen fajtájú savanykás íze lett miért? Más is van így érzi ezt a savanykás ízt?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Nem így van
Így van
Változót a technológia
10 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Parizert évtizedek óta nem veszek, mert csak szemetet, ipari hulladékokat tartalmaz.

Ha változott az íze, valószínüleg valamelyik szemetet más fajtára cserélték.

ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szemem kívánta de meg bánttam, többet soha.
ápr. 1. 11:08
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha feltétlen ákivántál (esetleg gyerekkori emlékek alapján), NE multikban akarj venni, hanem kifejezetten magas kategóriás üzletekben és oylan terméket, amiben a hústartalom legalább 70-80 % - az nagy valószínüséggel jó ízü.
ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lehet, hogy rossz a boltban a hidegpult? Vagy ez több helyen is ilyen?


Én se élek ilyenekkel, max száraz szalámit veszek.

ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem volt már a legfrissebb, Lidl-ben szoktam venni pikok azt mindíg egyforma.
ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Öregszel, az ízérzékelésed romlik.
ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

Csak termelőnél veszek, borjúpárizsit. Mivel nagyon drága, ritkán.

Ha savanyú, az tartósítószer.


A közért pultoknak a közelébe sem megyek, mert messziről bűzlik a vegyianyagoktól. Nagyon érzékeny a szaglásom, kiérzem.

ápr. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
mi az a vegyianyag?
ápr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 7-es azt a "vegyianyagot" érzi, amivel a pultot meg a környéket fertötlenítik, hogy kellöen tiszta legyen
ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
en semmifelekeppen nem veszem meg a boltit. a nagy nemzetkozi multik mergeznek minket. en csak es kizarolag sajat kezzel hizlalt es levagott malacbol keszitem el a hust. abban legalabb nincsen mereg amivel el akarnak engem pusztitani. sajat magam ultetem a malacot a sajat kis termofoldemen. abban bizok meg. nem eszek bolti hulladekot. 55 eves egyedulallo no vagyok.
ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!