Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Összeségében a disznóhúst,...

Összeségében a disznóhúst, vagy a marhahúst szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
marha inkább, de halat eszek többet. disznóhús undormány.
ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen étel. Pl egy bakonyi sertésszelet vagy egy szalonna az sertéshúsból jó, egy burgundi marha vagy egy hamburger az meg marhából. Pörkölt meg mindkettőből finom és teljesen más ízvilágú. Marhát ritkábban veszek, mert drága. Ha tehetném, hogy gyakrabban vegyek, akkor is váltogatnám.
ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se szeretem, ha mindenáron kötelező lenne választani akkor inkább marha, de csak húspogácsaként.
ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Hiába pontoznak le a szektások, kiegyensúlyozottan táplálkozni hús nélkül nem lehet. Még ha tudnád is pótolni hús nélkül a fehérjét, annak az lenne az ára, hogy másból, pl. szénhidrátból túl sokat vinnél be, és dagadt disznó lennél.
ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Miért ne lehetne? :D

ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban disznót tartottak a nagyszüleim es ugye naluk volt egy jó nagy fagyasztó, a hús 3 reszre volt osztva, nagyszulők apam es a tesoja csaladja, a nagybacsimek folyton kikutortak tőlünk a szep husokat nekünk meg folyton az a vacak jutott tele inakkal. Utalom a disznóhúst akar milyen szep is lehet, akar milyen jol elkeszitve a hanyinger kapdos tőle. A marhat nagyon szeretem, ahogy edesjóanyam elkeszite meg a tanyert is megeszem utana.
ápr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a marhát, de ritkán jutok hozzá és az ára sem olcsó. Sertésből nagyon sok mindent szoktam készíteni, nem feltétlenül klasszikus főtt ételeket, hanem gondolok pörcre, disznósajtra, abált szalonnára, hagymás vérre, májkrémre.
ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Marhahúst, mert apám hindu és elhagyott!
máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!