Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi volt ez a vegán virslin?

Mi volt ez a vegán virslin?

Figyelt kérdés
Vettem "Queen of peas vegán griller sülthagymás" virslit, kisütöttem sütőben, és az alján ami hozzáért a sütőpapírhoz, ilyen vékony műanyagnak vagy papírnak kinéző réteg lett, ez így ehető lett volna? Másodjára sütöttem, az első nem volt ilyen, és amúgy finom cucc, sajnálnám:((
máj. 10. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Lehet csak kióldodott valami a vegán virsliből és megsülve mint a műanyag leth.
máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, hogy le kell húzni a bőrét, mint némelyik sima virslinél?
máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem láttam rajta, de szerintem jól megnéztem, félek ilyeneknél mindig hogy véletlen megeszemxd
máj. 10. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Feltehetöen a benne lévö zselésítö anyagból valamennyi kifolyt és megsült a sütöpapíron.
máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én néha a Lunter-féle vegán virslit szoktam venni, ha megkívánom a hot-dogot. Annak speciel le kell húzni a "bőrét", mert tudtommal nem ehető. Más márkáknál nem tudom mi a helyzet.
máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A gonosz gyártók titokban valami állati eredetű dolgot kevertek bele. Meg ne edd, mert állatkínzó leszel!
máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 szoktam venni másmilyet is, az lehúzós, de remélem #4-nek van igaza🥹


#6 Oké értjük, valszeg egy túlsúlyos 30+-os falusi vagy, nem kell ennyire bizonygatni:(


Sajnálom amiért idegesít téged hogy számodra ismeretlen emberek nem fogyasztanak húst (pedig amennyit a magadfajták zabálnak, nem is igen van szükség ránk...), viszont ha ez megnyugtatja a lelked, engem nem az állatok érdekelnek, csak szimplán undorodok a húsos cuccoktól<3

máj. 10. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Összetevők:


"Víz, Borsófehérje, Módosított keményítő, Aroma, Borsórost, Sűrítőanyagok (metil-cellulóz, xantán-gumi, karragén), Jódozatlan étkezési só, Fűszerek, Fűszerkivonatok, Füstaroma, Antioxidáns (aszkorbinsav), Teakivonat, Színezék (vas-oxidok és vas-hidroxidok), Napraforgó olaj, Maltodextrin, Viaszkukoricakeményítő, Útifűmaghéj"

[link]

----------------------------------------------------

A metil-cellulózra gyanakszom.

[link]

máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!