Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jordaniaban elek az 1xeri fo...

Liza jordania kérdése:

Jordaniaban elek az 1xeri fo etel rizs nem szeretem de ez van csak Engem hizlal. Van hus is ha, magaban eszem a rizst kevesbe hizlal? Liza

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha választanod kell, akkor húst egyél, ne rizst. Rizsből egy evőkanálnyi is elég egy embernek egy napra.
2013. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
minek költöztél oda, ha tudod, hogy nincs olyan kaja amit megennél? :D
2013. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen zöldség vagy saláta nincs? Pedig a dinnyét mi is onnan importáljuk.
2013. máj. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Jordániai magyarok:

Bal oldalon tudsz regisztrálni. Utána fel tudod velük venni a kapcsolatot. Szerintem ők sem csak rizst esznek odakint.

Pl. van egy szomszédasszonyom, a tesója kb. 20 év óta kint él, családja van, stb. stb. a szomszédasszonyom most is kiment hozzájuk 3 hónapra. Soha nem mondta, hogy ott csak rizst lehet enni!

2013. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak rizst lehetne enni + húst! ez még a legszegényebb országokban sincs így!
2013. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
liza megint: a munka korulmenyeim miatt foznek itt rizst minden nap, van termeszetesen minden fele etel csak en nem tudok lemenni aqaba varosaba enni, innen. ha egy kanal rizs eleg egy napra hat le fogyok hamarosan ha be tudom tartani koszonom
2013. máj. 21. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!