Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nincsenek már a lay's...

Miért nincsenek már a lay's és chio chipsekben gyűjthető kártyák vagy játékok mint azelőtt? Hoztak erre valami szabályt, hogy emiatt ne tömje vele magát a sok gyerek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről így nem tudok, de valószínű hogy köze lehet ehhez is hogy nem tömjék magukat ezzel a gyerekek. Régen én is csak azért vettem mindig a chipset, igaz a tartalmát meg sem ettem oda adtam a tesóméknak, de volt amikor rendesen betankoltam belőle és sajnos híztam is nem kicsit. Azóta már vagy 6 éve nem ettem chipset, drága is, meg csömöröm lett tőle.

Házilag csinálok chipset magamnak, abba legalább tudom mi van mert oké hogy az is hizlal de legalább nem tömöm tele tartósítóval meg ízfokozóval sem.

Igaz hogy az inkább krumpli sziromnak mondható mert vastagabb de még mindig jobb mint a sima bolti.

Nem lennék meglepve ha emiatt vezette volna be ilyen szabályt, én személy szerint ezt jogosnak tartom, magam miatt is mert sokat szenvedtem hogy leadjak 25 kilót, és még nem végeztem a fogyással csak időnként felfüggesztem orvosi tanácsra, meg amúgy is.

De már odafigyelek.

2013. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A PomBar-ben meg a Cheetos-ban vannak ajándékok!
2013. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már chipset sem nagyon raknak a csomagba, nemhogy kis ajándékokat. Túl sokba kerülne...
2013. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!