Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tescos kenyérben hangya?

Lilith1994 kérdése:

Tescos kenyérben hangya?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el tegnap apám hozott haza kenyeret este. Ma reggel az egész kenyértartó tele volt hangyával(ezt utólag vettem észre.) Fel vágtam a kenyeret és rengeteg hangya jött ki belőle. Ráadásul erdei vöröshangya. Három kenyeret kellett ki dobnom. Jártatok már így? ez hogy lehetséges?


Megjegyzem hogy rendszeresen van takarítva és nálunk vörös hangya soha nem volt.



#Tesco #kenyér #rossz árú #rossz minőség.
2013. júl. 23. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit vársz Tesco-s kenyértől? Jelentsd a fogyasztóvédelemnek és halászd ki a kenyereket ha megvan még hogy bizonyítani tudd.

Én tescoba csak friss kenyeret veszek, abba kicsi az esély hogy idegen tárgyat találok ami nem odavaló.

Volt hogy egyszer én is vettem zacskós kockakenyeret mert abból jó melegszenyákat tudok csinálni, hazavittem és amikor kibontottam akkor rothadó szag jött ki belőle, kiszedtem a szeleteket és középen valami rohadó húscafatot láttam, valószínű vagy felvágott, de a párom disznósajtra gyanakodott. Akkor visszavittem szépen a tescoba számlával csomagolással együtt, odadobtam az asztalra és mondtam hogy ezt így találtam benne a zacskóba, akkor mondtam hogy kérem vissza az árát mert ez így nem állapot, vagy szólok a fogyasztóvédelemnek. Akkor szó nélkül visszaadták az árát, sűrű elnézést kérve, még az áruház vezető is odajött bocsánatot kérni és ingyen adott nekem 3 zacskós kenyeret amit elvihettem, még számlát is adott, ami már teljesen jó volt.

Ez már egy 66 éves történet, azóta szerencsére egyszer sem botlottam bele olyan élelmiszerekbe amikkel baj lett volna.

2013. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm válaszod tudom hogy a tescós dolgok nem jók sőt de apum éjszakás volt és csak ott tudott venni. Egyébként nem tudom vissza vinni mert a blokkot apukám sosem hozza el, amit nem tudok fel fogni, mert egyszer rá csesztünk már... kb 10 éve romlott húst adtak el,azóta ott nem is veszünk hús félét.

Egyébként a kenyeret más okból sem tudom vissza vinni. apám ki akadt és nagyjából hozzám vágta mert hogy az én hibám stb... meg értem mert három kenyeret kellett ki dobnom. Én is gondoltam rá hogy jelentem. Mondtam apunak de nem engedi bár meg tehetném csak nem akarom mert így is örülök hogy itt lehetek. Na ez egy másik történet.

Egyébként azt nem értem hogy hogyan lehet az hogy sütött kenyérben ilyen hogyan lehet...

2013. júl. 23. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen meg sem lepődöm.... :D
2013. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!