Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet kapni sárga ketchupot?

Hol lehet kapni sárga ketchupot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik boltban. Az van ráírva hogy mustár.
2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, az mustár. Én olyan ketchupra gondoltam, amit sárga paradicsomból készítenek.
2013. aug. 21. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván gondoltam,hogy erre gondolsz,de Te hallottál is már ilyenről,hogy van? Mert akkor ennyi erővel fekete ketchupnak is lennie kéne már.Én még nem is hallottam,hogy készült volna ilyen termék.
2013. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottam, és nem is láttam, de miért ne lehetne. Fehér csokoládé is van.
2013. aug. 24. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van házi. Egyszerű, jövőre ültetsz sárga paradicsomot, és csinálsz szószt, ketchupot belőle. Minden évben főzök be fűszeres, chillis, sima, meg ketchupnak való paradicsomot is.
2013. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan az íze, mint a pirosnak?
2013. aug. 25. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Ettél már koktélparadicsomot? Egy pici különbség van a sima meg a koktélparadicsom között. A sárgának is olyan az íze, mint a koktélnak. De finom :)
2013. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!