Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedvenc bolti kekszek? Melyik...

Kedvenc bolti kekszek? Melyik a legfinomabb? Mit erdemes venni? Melyik nem tomeny lisztizu?

Figyelt kérdés

Szeretjuk a kekszeket,de folyamatosan csalodunk.Melyik az amelyik igazan jo izu? Az ar mindegy,csak legyen tenyleg elvezheto.

Koszonom elore is!



2013. okt. 4. 09:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom ismet mindenkinek! A joreggelt best valoban a mogyoros,nagyon finom,viszont nekem a fuges nem izlik, de ez izles dolga. Az oreot sokan sztaroljak,en nem vagyok elajulva tole, kostoltam,de nagyon edesnek talalom. De a hugom el- hal erte. A babapiskotabol csak a nem cukrozottat szeretem,talan manner a markaja. Illetve talaltam egy mini suti feleseget, alakja cookie formaju,de kisebb,PUHA es almas!!! Valami francia markaja van,egyszeruen zsenialis! Ket fele van, almas es fuges, es egy kisebb zacskoban aruljak. Ismeritek esetleg?
2013. okt. 5. 23:02
 12/12 A kérdező kommentje:
A daralos keksz az a ket szinu? Nem lisztes az ize? Meg nem probaltam. A sosak kozul a partyfalatokat nagyon szeretem, a burgonyas es a sos sticklettit es a sos chio hagyomanyos burgonyaszirmot. Mas chipset nem eszem,de az kivetel. A tucc is nagyon jo,csak vigyazni kell vele,mert nagyon konnyen lecsuszik egy egesz zacsko:) de talan ezeknek van a legerosebb izuk,a sosak kozul,en szeretem!
2013. okt. 5. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!