Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Létezik, hogy fokhagyma függő...

Létezik, hogy fokhagyma függő vagyok?

Figyelt kérdés

Az előbb megettem egy csomó fokhagymát pirítóssal,de most meg beírtam google-be hogy ,,fokhagyma" és képeket nézek róla és annyira vágyom rá:DDDDDDDD

már nem is azért szoktam enni,mert éhes vagyok,hanem hogy fokhagymát ehessek!

Annyira mennyei és tényleg úgy érzem hogy rászoktam:D:D:D

mit tegyek?:(


2013. nov. 1. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:

ja,és a múltkor a nővérem megígérte,hogy csinál lángost,és nagyon vártam (leginkább a fokhagyma miatt),de aztán kiderült hogy nem is csinál,csak másnap,és MAJDNEM SÍRTAM!

simán tudtam volna,csak szégyelltem volna..

HELP ME XD

2013. nov. 1. 19:02
 2/7 anonim válasza:

ne izgulj a fokhagyma amúgy nagyon egészséges, jót tesz a szervezeteddel :D utána is olvashatsz ;) maximum akkor kellemetlen, ha párod van, avagy barátokkal találkozol és sok mennyiséget nehezen nyom el egy-egy rágó és fogmosás kombója :D

szeresd a fokhagymát nyugodtan :3

2013. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valami a fokhagymában, ami hiányzik a szervezetednek, azért kívánod.
2013. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jesuskitty válasza:
ha egy vámpír beléd kóstol,egyből padlót fog. XD
2013. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szervezet jelez, hogy mire van szüksége, (nem csak a terhes nőknél :))

szóval ha ennyire kívánod a fokhagymát, biztos van oka.

Add meg magadnak, ha eleget ettél belőle, akkor megmarad a "normális" fokhagyma szeretet, de nem lesz ennyire extrém.

Legalábbis jó esély van rá.


A fokhagymában rengeteg a cink, és viszonylag sok a nátrium, foszfor, és a mangán.

Vitaminok közül a B-1 ami említésre méltó.


Lehet ezek közül valami hiányzik a szervezetednek, azért kívánod ennyire.

2013. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...ezen kívül van némi vérnyomáscsökkentő, értisztító és féreghajtó hatása, de ezek miatt nem valószínű hogy kívánnád, csak úgy érdekességképpen mondom.
2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"ezen kívül van némi vérnyomáscsökkentő, értisztító és féreghajtó hatása"


némi ???


múltkor én is nagyon megkívántam, és megettem belőle vagy másfél fejet de a nagyobb fajtából,

kb 20perc elteltével csak andalogtam, majd rá egy negyed órára meg néztem csak ki magamból mint valami drogos, azután lefeküdtem egy fél órára na utána már kezdtem magamhoz térni.

2013. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!