Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyibe kerül az ilyen smack...

Mennyibe kerül az ilyen smack leves és társai?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint a smack leves csak a legtrógerebbre, hol mennyibe kerül? :D
2014. jan. 19. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szerintem kínai piacon simán lehet kapni 50-60 forintért, de már rég nem kerestem. :)

2014. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fincsi marhahússal :D köszi szépen nem tudtam hogy így lehet keresni, egyébként gondolom annyi marhát látott, mint egy zsák krumpli, de én szeretem és meg akarom kóstolni a leggagyibbat csak összevetésképp :D
2014. jan. 19. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyformán gagyik: és néha én is szeretem őket. :)

Akkor is, ha tudom, hogy valóban nem sok marhát láttak. :D

2014. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A közeli lejáratos (3-4 hónap) Vifonok az óbudai Auchanban rendszeresen vannak 60Ft-s akcióban, karácsony előtt meg 35Ft volt egy.


A kínai piacon általában koreai meg kínai importok szoktak lenni, azok jóval tartalmasabbak (és picit drágábbak is), mint ezek a Kecskeméten meg Lengyelországban gyártott szarok.

2014. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó 10 éve kínai piacon vettem valamilyen zacskós levest (márkára nem emlékszem), valami 50-60 forint volt egy darab, de elvittünk vagy 20-30 zacskót, azonnal leengedte 30 forintra a fickó. :)
2014. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nagyon olcsó és amúgy valóban tróger kaja, de annyira finom tud lenni. :D
2014. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én Ukrajnában veszem és az árukhoz képest (30-40 forint) egész jók. Pont tegnap ettem egy ukránt, ma pedig egy Smack-et, de valahogy nekem az olcsóbb ukrán sokkal finomabbnak tűnt. Egyébként nem eszem napi rendszerességgel csak hát koleszban vagyok és hétvége van.....
2014. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!