Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan mondjak le az édességek...

Hogyan mondjak le az édességekről, cukros italokról?

Figyelt kérdés

Sok édességet eszek, és sok cukros üdítőitalokat iszok. Nem vagyok kövér/túlsúlyos, de nem is szeretnék az lenni.

Egyszerűen kimegy a fejemből, hogy nem kéne enni/inni ilyesmiket, vagy "energia hiány miatt" így is, úgy is megeszem. Mit tegyek, hogy letudjak szokni, illetve hogyan figyelmeztessem magamat?

Köszönöm előre is a válaszokat. :)

14/L.



#étel #sütemény #hízás #cukor #csokoládé #édesség #hizlaló ételek #cukros üdítőitalok
2014. márc. 12. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hízom el tőle, akkor nem értem a kérdést, egyszerűen nem hajlamos rá a tested, örülj neki. :)
2014. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Cukros üdítőital helyett a pennyben lehet kapni kékforrás ízesített ásványvizet. Az szerintem édesítőszerrel készül, de finom.
2014. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért akarja elkerülni valaki ezeket, mert kövér tőle. Hanem az egészséges életmódban nem szerepelnek cukros üdítők. Figyelj oda, legyél kitartó és akkor el tudod hagyni. Nem muszáj egyébként teljesen kiiktatni ezeket, ha csak egészségügyileg nem szükséges, lényeg hogy csökkentsd a fogyasztást, ne minden ivás alkalmával csak üdítőt igyál. Legyen nálad pl. víz vagy magasabb gyümölcstartalmú ital, és akkor úgyis azt iszod majd! :)
2014. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem energia hiány, hanem egy szokás. És az a trükk, hogyha nem viszed be a szervezetedbe ezeket, akkor majd nem is hiányzik majd. Csak ki kell tartani egy ideig, amíg átáll a tested. Kicsit olyan ez, mintha nekiállnál futni. Ekkor fáradságot éreznél és a szervezeted azt sugallná, hogy hagyd abba a futást. De ha nem hallgatsz erre az ingerre és futsz rendszeresen, akkor előbb utóbb hozzászokik és már nem is lesz teher. A lényeg, hogy tarts ki, amíg olyan automatikus nem lesz, mint a fogmosás.
2014. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
70%
Nem kell teljesen kiiktatnod ezeket,örülj neki,hogy nem hízol tőle én sem hízom semmitől. Én naponta 2-3 csokit elfogyaszottam,aztán úgy döntöttem nekem erre nincs szükségem,a fogaimmal hála az égnek semmi gond sincs hízni nem hízok. Na de mi lesz akkor,igy belegondoltam,ha egyszer csak lyukas lesz a fogam,és elkezdek hízni. Így a csokifogyasztást levittem,heti 2 maximum 3 csokit eszek meg az anno heti 10-14 helyett :D Akaraterő szükséges hozzá. Helyette nassolnivalóként egyél gyümölcsöt kefírrel. Sok sikert :)
2014. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ;)

Mert fogyókúrázni szeretnék..

2014. márc. 12. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok kövér/túlsúlyos"


De fgyókúrázni szeretnél?

2014. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyok kövér, de szeretnék fogyni. 4 kg akarok lenni, 50ről. (163cm)
2014. márc. 12. 22:40
 9/11 anonim ***** válasza:
46 kg-ot akarsz fogyni?????
2014. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majdnem tökéletes a súlyod, épp hogy híznod kéne 3kg-t.
2014. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!