Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Darálthús minőségmegőrzésének...

Nándi91 kérdése:

Darálthús minőségmegőrzésének a lejárása esetén még meglehet enni a darált húst ha nem volt kiolvasztva?

Figyelt kérdés

Sparban vettem darált húst, de 10 napja lejárt a cimke szerint, bár nem fagyasztottam még ki 1x se, ez esetben meglehet még csinálni? vagy már nem érdemes mert esetleg már romlott?

úgy tudom, hogy még meglehet de nem vagyok benne biztos azért kérdeznék meg mást is.



2014. márc. 15. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ha akkor beraktad a fagyasztóba. ha kiengedet csináld meg ,nyugodtan de a belőle készült ételt már ne fagyaszd le.
2014. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt nem akartam lefagyasztani csak nemtudtam h most jó-e még így mert 10 nap.. de oks köszi a választ :)
2014. márc. 15. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lefagyasztotta, akkor nem járt le, az a dátum a sima hűtőben való tárolásra vonatkozik.
2014. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!