Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lino Lada Milk Cream kapható...

Lino Lada Milk Cream kapható valahol Magyarországon?

Figyelt kérdés
Horvátországban vettük és nagyon ízlett a családnak. Sajnos elfogyott. Tud-e valaki esetleg itthoni beszerzési lehetőséget? Akár boltban, akár rendelésre? Esetleg Horvátországból rendelhető?

#tejkrém #Lino Lada #milk cream #fehér krém
2014. júl. 17. 09:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekel :( mert találtam neten, lehet rendelni, de nagyon drága....13-15 ezer 8 üveg :(
2014. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
engem is erdekelne!
2014. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Laskaibori válasza:
mi is nagyon szeretjük a fehér változatát.... Ausztriában szinte bármelyik élelmiszerboltban beszerezhető.
2014. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laskaibori válasza:
de Szlovákiában is megvásárolható, csak Magyarországon nincs sajnos. A Podravka gyártja, így szinte euróba bármely országában elérhető.
2014. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Laskaibori: ettől sajnos én még nem tudok elmenni se Szlovákiába, se Ausztriába :D de ha esetleg Budapesten jársz akkor légyszi hozz pár üveggel xD

Amúgy első vagyok :)

2014. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Aki tud magyar beszerzési helyet légyszi szóljon! :)
2014. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Nemrégiben egy ismerősöm Németországban járt, kértem hogy nézzen körül de állítólag nincs! Nutella volt mindenféle fajta, de ilyen horvát Lino Lada fehér tejkrém nem! Esetleg ha valaki jár olyan helyen, ahol biztos hogy van, felvenné velem a kapcsolatot? Köszönöm!
2014. dec. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!