Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti mennyi idő alatt fogyasztot...

Ti mennyi idő alatt fogyasztotok el mondjuk egy 100g csokit és egy 150g chipset?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 06:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha éhes vagyok, inkább eszek rendes kaját. Ha nasira vágyom, almát, káposztát, répát, szőlőt eszem. Vagy nyitok egy bort :)
2014. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszem már egyiket sem - pedig enném, jaj de enném :D De sajnos én is az a típus vagyok aki a levegőtől is hízik, így muszáj visszafognom magam. Na de mikor még nem vigyáztam erre, nálam is rohamosan fogytak ezek a dolgok. Csokit meg tudtam enni egy táblát egyszerre, de ált. azért 1-2 napig kihúztam vele. Chipset szintén 2-szerre ettem meg, ha egész zacskóval benyomtam, elég rossz volt a gyomrom utána :D (és az nem is 150g-os volt, hanem kisebb csomag, az kb. a fele)
2014. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!