Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen esti, kevés kalóriával...

Milyen esti, kevés kalóriával rendelkező snack-et tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy késő este rám jön az éhség. Így elkezdek nassolni. Tudnátok olyan egészséges ropogtatni valókat mondani, amit bátran ehetek este egy film közben?

2015. febr. 26. 20:58
 1/9 anonim válasza:
2015. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fingkirály ***** válasza:
35%

Tök egyszerű, nem kell éjjel kettőig fent kukorékolni, hanem időben le kell feküdni. Több előnye is van:


1. Éjjel semmit nem csinálsz, csak fekszel, igen alacsony kalóriafelhasználással, ha telezabálod magad az éjszaka közepén, abból lesz az úszógumi. Ha hamarabb lefekszel, ez máris megspórolva.


2. Reggel viszont éhes leszel, és fogsz tudni normálisan reggelizni (ami kelleni is fog az egész naphoz).


3. Némi pénzt is spórolsz, mert nem kell snackeket venni a bótba' :)


Ha az a válasz az időben lefekvésre, hogy "de még nem vagyok álmos", akkor az azt jelenti, hogy nem is vagy elfáradva. Tessék elfáradni :) mondjuk ne csak kettesre tanuld meg a másnapi dolgozat anyagát, hanem ötösre - ha már dolgozó vagy, akkor csökkentsd a kávé-cigi szünetek számát és helyettesítsd kemény munkával, így mindjárt menni fog az, hogy este tízkor már aludj, mint a bunda :)

2015. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsírszegény túró+natúr joghurt+fehérje


Ez a legjobb vacsora, kitart reggelig a lassú felszívódás miatt.

2015. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Répa, karalábé, uborka.
2015. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Bár, az első válaszolónak üzenném: elnézést, de rosszul írtam. A késő este alatt a 7-8 órát értem. 15 éves kitűnő gimnáziumi tanuló vagyok, 15 órakor érek haza, tanulok egészen 7 óráig. Mivel minden nap ennyit tanulok, hogy eleget tegyek az iskolai elvárásoknak, nem, nem fáradok el. Már hozzászoktam. Nem szoktam 11-ig fent maradni, csak ha szükséges. Általában 9 órakor már ágyban vagyok. És nagyon elszomorító, hogy a pesszimista gondolkodásoddal negatívan fested le azoknak az embereknek a jellemét, akik segítséget kérnek ezen az oldalon. Úgy gondolom, ez az oldal nem arra lett szerkesztve, hogy kritizáljuk a másikat, hanem hogy segítsük.
2015. febr. 26. 22:37
 6/9 Fingkirály ***** válasza:
54%

Dehogy vagyok én pesszimista, én értettem félre a kérdést, illetve rosszul fogalmaztál :)


Az este hét óra még egyáltalán nem késő este, akár egy jó adag körömpörköltet is betolhatsz vacsira, sokan akkor, vagy még később érnek haza munkából/egyetemről (igen, van este hatkor kezdődő szeminárium is) :)

2015. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Répát vagj vekony csíkokra:) max hozza joghurtos martogato
2015. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Például: puffasztott búzaszelet

házi aszalt gyümölcs

Pattogatott kukorica

Házi ropi

szotyi

Keshudió

Remélem tudtam segíteni:)

2015. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon köszönöm :)
2015. febr. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!