Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire elfogadható ha 2...

Mennyire elfogadható ha 2 centis fadarabok vannak az áfonyás extradzsemben?

Figyelt kérdés
Eddig kettőt találtam a 1,5 dl-es üvegben.
2015. márc. 3. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a múltkor barack lekvárban találtam 1 cm-es szúrós szárakat, kidobtam az egészet és azóta nem veszem azt a fajtát. Ha megvan még a blokkod, vidd vissza.
2015. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire sem elfogadható, szerintem is vidd vissza a leletekkel együtt.
2015. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadható! Én a gyártónak írnék egy kedves levelet, néhány fotóval a talált furaságokról.
2015. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont ez benne az "extra" :D
2015. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy érdemes a gyártónak postai úton levelet írni, mellékelni a talált tárgyakat. Élelmiszeripari szakmai tapasztalatból mondom, hogy a mi cégünk az ilyen levélbeli reklamációkra általában küldött egy 1000 ft-os Spár vás.utalványt.A ker.igazgató asszisztensének volt a feladata:)persze ezzel minden vita lezárva.

Minden a gyártótól függ, ad-e valamit is a hírnevére.

Én a konzerv lecsóban talált 4 cm-es zöld kukacra írt levelemre, egy nagy alázattal megírt elnézést kérő levelet kaptam a konzervgyári "kollegától"...

2015. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú, az se semmi, szoktam főzni konzerv lecsóból, de ha ilyen történne velem, örökre leszoknék róla. :( Már meggybefőttet sem veszek, mert az utolsót feltettem főni levesnek és jöttek szépen fel a kukacok, valahogy azóta nem kívánom. A fadarab azért nem annyira zavaró szerencsére, de lehet hogy megírom nekik, hogy figyeljenek már oda mit adnak el :)
2015. márc. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!