Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Külföldi ismerőseimnek vinnék...

Külföldi ismerőseimnek vinnék túró rudit, na de milyet? Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Én a legjobban a Roller túró rudit szeretem. Nagyon finom a natúr is meg ízesített is. Szerintetek az jó? Átadja az igazi túró rudi ízvilágot?

2015. márc. 3. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A Cserpes nalam is az elso! Az az igazi nagybetus TURO RUDI.

Regen, mikor nem ismertem a Cserpest, akkor a Pottyos etcsokis orias es a Pottyos tejcsokis kicsi volt, amit szerettem, de szerintem romlott a minoseguk az evek alatt. Most mar nem izlenek igazan...

Ezenkivul a Mizo mogyoros bevonatu is izlik, annak zold a csomagolasa.

2015. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Akkor viszek többfélét. Remélem ízleni fog ezeknek a németeknek:) Cserpes rudit hol tudok venni? Nagyon kíváncsi lettem, azt az egyet nem kóstoltam még, de úgy érzem muszáj!
2015. márc. 4. 22:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vigyél valami mást is, mert a túrórudi "keleteurópai" izlésre készült, máshol a letöbb esetben undorítónak tartják.
2015. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni a cserpes facebook oldalán hol lehet kapni. :) amúgy kis boltokban szokott lenni és pékségekben. Aluljáróknan mindig látok cserpes termékeket. Lipóti pékségben tuti kapsz!
2015. márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!