Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tescos hamburgerhús másnak is...

Tescos hamburgerhús másnak is volt már trágya szagú?

Figyelt kérdés
Eddig többször is vettem már tesco hamburgerhúst és sose volt vele semmi baj, de most vettem megint és mikor olvad ki és melegszik fel, akkor ilyen büdös szaga van valamiért, mintha valami kaki lenne. :D De mikor átsül, akkor szétvágtam és jól megszagolgattam, akkor nem érződött rajta semmi. Lehet romlott? Vagy mi okozhatja ezt? Eddig semmi baj nem volt mikor korábban vettem, normális finom illata volt, most meg mint valami trágya...

2015. márc. 5. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj sokat ezektől a gyorsfagyasztott Tescos vacakoktól...

Ki tudja mi van benne, mitől olyan fura szagú?


Mi magunknak szoktuk csinálni és sokkal finomabb. És nem vesz sok időt igénybe.


Ha gondolod: [link]

Nem feltétlenül muszáj marhából csinálni. Ez csak egy példa volt, nagyon sok recept van a neten huspogácsára. :))

2015. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Teszkós dolgot SOHA nem szabad venni. Képzelj el egy teljesen "trágya" kategóriájú terméket. Na, a teszkós (meg az összes ilyen "saját" termék) az alatt van.
2015. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ti se vagytok 100-asak..

Ez kb olyan, mint hogy ne vegyél tescós élő halat, merthogy Tescós. xD

2015. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
De miért olvasztod fel?
2015. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
A marhahúsnak alapból van egy fura szaga. A híg széklet szagához hasonlítható. De ez van, én szeretem a marhahúst.
2015. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is éreztem rajta a bűzt. Azt hittem már én vagyok hülye. :D Az egész konyhában terjengett. Épp ezért csak a férjem ette. Nem tudom, azelőtt mintha nem lett volna büdös... Na, szóval én is alternatívát keresek. :)
2015. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én mondom többször is vettem már ugyanezt a húst, eddig mindig jó illata volt, most meg ilyen fos szaga van valamiért.. :D
2015. márc. 6. 12:48
 8/11 A kérdező kommentje:

#4

Tudod a húst meg kell sütni és olyankor kiolvad. Vagy azt mondod egyem meg lefagyasztott állapotban? :D

2015. márc. 6. 12:49
 9/11 anonim ***** válasza:
hármaska, tudom, jó dolog hülye droidnak lenni, de képzeld, a teszkós halak legtöbbje beteg, és a víz, amiben vannak vagy hatszázan, az javarészt már nem víz... ;) Meg az sem ritka, hogy döglött halat hagynak benne éjszakára, mert majd kiveszi az aki jön reggel stb.
2015. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ASdtruth


Te valami félelmetesen tudatlan vagy...


Merta TESZKÓ az bizony olyan, hogyha odamegy hozzá egy beszállító, hogy adna fasza halat akkor elzavarják a francba, mert nekik csak a BETEG kell! Sőt, direkt meg is mérgezik a vizet amibe rakják!


Normális vagy ember?


A tescoban ugyan azt a húst veszed, mint bármelyik másik boltban. És mivel a tesco az ég világon nem gyárt semmit, így amit te "tescos temékként" nem veszel meg azt valószínűleg megveszed valamilyen márkanév alatt - ugyanis csak a csomagolás változik, a termék benne ugyan az.

2015. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!