Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért olyan drága minden...

Miért olyan drága minden boltban a zacskós pisztácia?

Figyelt kérdés
Hol lehetne olcsóbban esetleg 200 vagy 250 Ft-ért megvenni?

2016. febr. 12. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én a sportkocsikkal vagyok így, szívesen vennék tizedáron egyet, nem tudsz egy jó helyet ahol annyiért kapok?
2016. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami oknál fogva megszünt a török import, és az összes pisztácia, illetve mandula amit a boltokban kapni akár átcsomagolva van akár sajátmárkásként kiszerelve, mind Amerikai import..


Ez az oka szerintem.


Törökök másfelé adják el, vagy nem szerződött vele a magyar importőr emiatt nincs már olcsó.

2016. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha származási helyet megnézed már amelyiknél fel van tüntetve, nem találsz törököt vagy más keleti vagy balkáni országot.
2016. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Cégünk tovább értékesítésre, várja megfelelő ügyfélkörrel rendelkező kis- és nagykereskedelmi cégek jelentkezését Iráni nyers PISZTÁCIA értékesítésére 6.5 USD/kg áron, a környező országokból és Magyarországról.



Uh már nyersen is ennyi, hát még lepörkölve feldolgozva.

2016. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a belinkelt hirdetés 2008-as...


Tudnivalók a pisztáciáról: [link]

2016. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!