Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik lehetett ez a fagyi?

Melyik lehetett ez a fagyi?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt, egyetlen alkalommal hozott haza édesanyám 1-1 dobozzal ebből a fagyiból. Tégelyes, kicsi, mint a Ben & Jerry's, de nem az. Két féle volt, az egyik csoki barna doboz, a másik élénk rózsaszín. A doboz formája szögletes alapú, de lekerekített sarkú. Az igazán különleges az volt benne, hogy tele volt minden extra cuccal. Brownie darabok, keksz golyók, meggy miegymás, életem legjobb boltban vett fagyija volt, ennek megfelelően elég borsos árral, ezért nem is vettünk akkor többet. Vagy Tesco vagy Auchan volt a származási hely, de azóta keresem. Aki esetleg tudja milyen márka lehet, örökké hálás lennék neki.
2016. ápr. 25. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A harmadik az!!!! Egy hős vagy, köszönöm!!!
2016. ápr. 26. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
És ezt lehetett itt Magyarországon is kapni??
2016. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát mint mondtam egyetlen nyáron találkoztam vele. Ahogy utánanéztem most ez ugye a Tesco saját terméke, ami idehaza nem mond sokat, de én egy olyan hölgytől tanultam anno marketing elméletet, aki sokat dolgozott Angliában és elmondta, hogy ott a Tesco a top termékeket forgalmazza, így érthető azaz elképesztő minőség amit a Chockoblok képviselt. Viszont most nem lehet kapni, valszeg nem futott elég jól és ezért nem tartották meg a kéazletet.
2016. ápr. 30. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!