Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket is felpuffaszt, ha...

Titeket is felpuffaszt, ha mazsolát esztek?

Figyelt kérdés
Egyszerre mennyi mazsolát esztek? Ha mindennap eszem mazsolát annak milyen következményei lesznek? Mqgas cukortartalma miatt káros,hizlal?

2016. szept. 13. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Székrekedés ellen jó,ha beáztatom,mint a szilvát vagy ha iszom rá sok vizet?
2016. szept. 13. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem, semmi a világon nem puffaszt, de mazsolából eleve csak 1-2-3 dekát eszem. A kalóriatöbblet hizlal s ha egy kis gyümölcsből származó cukor káros, akkor nem tudom, milyen az, hogy az életminőségemet lerontom azzal, hogy még ilyeneket sem eszem. Persze mindenki döntse el, hogy neki mi fér bele, van, aki méregnek tartja a gyümölcsöket, nekem ez nem fáj.
2016. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem puffaszt fel. Nem hizlal, csak aszalt szőlő. Engem inkább a sör puffaszt, a sörnek van oka puffasztani.
2016. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem puffaszt. Egy pici mazsolát szoktam enni naponta, magvakkal együtt.
2016. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor engem lehet azert mert naturjoghurtal szoktam enni?
2016. szept. 14. 05:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem puffaszt, igaz, nem is szoktam belőle nagy mennyiséget enni, pár szem nekem elég.
2016. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ti is szoktátok naturjoghurttal vagy tejföllel enni? Vagy kakaóval,rumosan felforralva? Hogy szoktátok? És mennyit esztek belőle egyszerre?
2016. szept. 14. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem puffaszt joghurttal sem. Nem eszem minden nap, így goodolom nem is hízlal, mert nem viszem túlzásba.
2016. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!