Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit ehetnék ezeken kívűl...

S55 kérdése:

Mit ehetnék ezeken kívűl kenyérhez?

Figyelt kérdés

Ezeket szoktam enni hozzá:

-vaj + kolbász (csak azt szeretem amiben van paprika)

-vaj+disznósajt/sonka (inkább a zsírosabbakat kedvelem)

-olajos hal (konzerv)

-halkrém

-kenőmájas/bácskai hurka

-kőrözött

-zsír (+ lilahagyma)

-ritkán lekvár (édeset nem akarok, akkor már inkább veszek gofrit/kalácsot kenyér helyett:D)


Zöldségek:

-lilahagyma, újhagyma

-paprika (csak a kaliforniait szeretem)

-piros retek (fehéret nem szeretem)

-uborka

-saláta

(paradicsomot nem szeretem)


Ezenkívűl sajtokból a trappistát és a karavánt szeretem és ezeket eszem is időnként, illetve egyszerűbb dolgokat van hogy főzek is néha, pl tojás, virsli, rántotta, melegszendvics.



2017. márc. 2. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tojáskrém,tepetőkrém,party vajkrém,libazsír,sajtkrém,sajtos párizsi,téli szalámi,kolbász zsír,májas hurka,omlettes szendvics, en ezeket szoktam. Jóformán bármivel eheted amit szeretsz,és laktató. Ja szoktam még enni szalonnát,vagy vajas mézes piritóst,fokhagymás piritost,bundás kenyeret. Igazából a kenyér minden mennyiségben jöhet,nem lehet megunni annyi féle változatban ehető. Remélem adtam tippet,jó étvágyat!
2017. márc. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Zöldségkrémeket a humusztól (csicseriből, lóbabból vagy céklából)a quacamoléig.

Csírákat.

Francia és olasz sajtokat.

Tojáskrémet.

Dukkah-t.

Stb.

2017. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Majonézes saláták is jók kenyérrel. Majonézes tojás, gomba, kukorica, zöldborsó stb. Ezek tárháza szinte végtelen.

De egy jó pörköltet is megehetsz kenyérrel. Főzelékek mellé is lehet enni kenyeret, nagyon sok főtt étel elbírja.

2017. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Csinálhatsz belőle bundás-kenyeret, de eheted omlett mellé, vagy tükörtojáshoz, esetleg sült szalonna, virsli, hasonlók mellé.
2017. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
A kettes válasz mennyiben nem releváns, barmok?
2017. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Hamar el fogsz patkolni ilyen szar étrenden. Egészségtelenebbet elképzelni is nehéz.
2017. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ártana valami egészségeset is enni :(

Túlnyomórészt zsíros vörös hús, rossz, gyors felszívódású CH alkotja az étrendedet.


Ehetsz még amúgy a kenyérhez pl. hummuszt, padlizsánkrémet,avokádókrémet/quacamolét, cukkinis currykrémet, svéd gombasalátát, francia salátát

önmagában avokádót, brie vagy camemebert sajttal nagyon finom

uborkával, paprikával túrót hozzá

zellert és kéksajtot, nagyon finom együtt, uborka is mehet mellé

aszalt paradicsomot, olajbogyót, fetát vagy mozzarellát

olajos magvakból, pl. kesuból készült krémeket

marinált gombát, articsókát (isteni kenyérrel tunkolva)

2017. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Melegszendvicskrémeket(pizzas,hamburgeres,mexikoi stb), lekvár,nutella,tojáskrém,sajtkrém,vajkrém,padlizsánkrém,kavart tök,zakuszka,tejföl
2017. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Csinálhatsz belőle bakaszendvicset, mint mi annak idején a seregben. Az úgy készül, hogy két szelet száraz kenyér között egy harmadik. :-))
2017. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!