Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Friss kaprot hol kaphatok...

Friss kaprot hol kaphatok ilyenkor Budapesten, a piacokon kívül?

Figyelt kérdés
Szárított nem jó, mert hőkezelt. Senkitől nem várom, hogy 100%-os tipped adjon, de ha tudtok olyan helyet, ahol jó eséllyel találok, azt megköszönöm. Bolthálózatra gondolok, nem adott üzletre.
2019. jan. 23. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Elöször is a szárított NEM hökezelt, az ugyanis sütést vagy fözést jelentene, 80-100 fok fölötti hömérsékletnél, a szárítást meg 50 fok alatt végzik.

Másodszor ilyenkor friss kapot nincs, legfeljebb egy-két nagyobb áruházban kaphatsz cserepeset, de annak sincs íze, szóval azt kár beletenni az ételbe.

Viszont kifejezetten jó megoldás, ha fagyasztottat veszel, az ugyanis aromás is, meg frissnek is számít!

2019. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó minőségű fagyasztott kaprot lehet kapni az Auchan-ban.
2019. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

2!


Van a tescoban, az előbb linkeltem be. Mellesleg én külföldön élek, egész évben lehet nálunk kaprot kapni, ha jól emlékszem Kenyabol hozzak: tökéletes ize van

2019. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aldiban 179 Ft
2019. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

ma 10:55-ös: írtam, hogy amit ilyenkor lehet kapni, annak nincs igazán aromája. Másrészt én Kenyából vagy egyéb egzotikus helyröl nem veszek semmit, mert arrafelé elég szabadon veszik a vegyszerek használatát.

Emellett - ahogy szintén írtam - a fagyasztott kifejezetten jó, és sokkal kevésbé kockázatos.

2019. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de egyáltalán nem érdekel, mi van Kenyában! Kár volt újra beírnod
2019. jan. 23. 11:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.

Ezek nem import dolgok.

Amit az Aldiban kapni, azt valahol Csongrád vagy Békés megyében termesztik, a csomagolás tanúsága szerint.

2019. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tesco, Spar, Interspar, Aldi, Lidl, Metro, CBA, Auchan boltokban.
2019. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyik helyen sem találtam. Hétvégén megint teszek egy kört.

Nekem a vanádium kell belőle, az csak a frissben van, s talán a fagyasztottban, Ennek még utána kell néznem.

A szárítt biztossn nem felel meg.

2019. jan. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!