Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyi sütési idővel számoljak?

Mennyi sütési idővel számoljak?

Figyelt kérdés

Egy fél csirkemellet kevés olajban hirtelen kérgesíteném, majd alufóliába csomagolva grillsütőbe tenném.

Saccra mennyi idő kellhet neki ?



2019. dec. 25. 22:27
 1/6 darandaliuszmusz válasza:
36%
Attól függ milyen hőfokon sütöd ugye , de ha egy átlagos 180-200 fokkal számolunk , én max 1 órára tippelek ( előmelegített sütőben )
2019. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egy kicsit eltúloztam a hőmérsékletet.

230-on pároltam.

25 perc múlva kicsomagoltam és belevágtam, szép fehér volt az egész hús.

Előtte 2 evőkanál olajat és 2 evőkanál vizet tettem még a fóliába és egy kevés ételízesítővel szórtam meg.

Kicsomagolás után állt benne egy kis lé.

Levet leöntöttem.

Áttettem egy sütőpapírra és megszórtam sajttal és még visszatettem , amíg a sajt színt kapott.

Egész szaftos maradt. Ízre nem volt rossz, de azt hiszem még kísérletezem az ízesítéssel.

Fokhagyma, tejföl, esetleg a bevagdosott húsba vajcsíkokat tennék.

Most először próbálkoztam ilyennel.

Az irány nem rossz, érdemes még kísérleteznem vele.

A hőfokot vissza kell vennem, már csak az olaj miatt is.

Ha egyéb ötlete van valakinek, szívesen olvasnék róla.

2019. dec. 25. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az irány tényleg nem rossz, annyi, hogy ez egy negyed órás étel, onnantól kezdve, hogy kiveszed a húst a hűtőből, odáig, hogy kitálalod az ételt. Talán ezen a részén lehetne még csiszolni...
2019. dec. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemellet minimális olajon átpirítod, füszerezed és eheted. Ha akarod, akkor a megpriított húsra teszel sajtot meg amit akarsz és a (grill)sütöben röviden ( max 5 perc) összepirítod.
2019. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ertelme vacakolni vele.

Akkor vagy serpenyoben susd ki, vagy grillsutoben, de semikepp sem eri meg ennyit szenvedni egy ilyen egyszeru hussal

2019. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kérgesítés tök felesleges:

[link]

2020. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!