Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Létezik erre megoldás? (többi...

Létezik erre megoldás? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Nyitott tortilla chipset kinn felejtettem csütörtökön a nyaralóban buli után, holnap tudok csak oda menni, szerintetek 3 nap alatt megszívja magát elég nedvességgel a páratartalom miatt, hogy ehetetlenné váljon? Azt hallottam, be kell pici időre rakni a mikróba, ez tényleg segít?

2021. jún. 5. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha ehetetlenné vált, akkor a mikrózással már sokat nem ronthatsz rajta. Próbáld ki!
2021. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyenkor bedobom a sütőbe.
2021. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2, majdnem ugyanaz! :)
2021. jún. 5. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan egy zacskó chipsen rágódsz, hogy hogyan lehet 3 nap után ehetővé tenni? :D Arra azért kiváncsi lennék, hogy miért okoz ekkora szívfájdalmat neked kidobni egy buliban kibontott 3 napos zacskó chipset. :D


Egyébként igen, mikróval vagy sütővel lehet próbálkozni.

2021. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem nagy költség de utálok kaját kidobni, más ennyit sem engedhet meg magának.
2021. jún. 5. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csinálj belőle nachos-tálat. Lerakod egy sekélyebb jénaiba pl., rá jalapeno, bab, kukorica meg amit szeretnél, megszórod chedarral és úgy süsd meg.
2021. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
4-es, én sem szkotam kidobni kibontott ételt, ha amúgy semmi baja (romlott, molyos, stb) hanem készítek belőle valami értelmes jóízű kaját.
2021. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Na annak nem lesz semmi baja, gyárilag is egy vacak, annál csak jobb lesz.
2021. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
69%
Én is azt tudom ajánlani, hogy dobd be a sutobe!
2021. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!