Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell a sült gesztenyét...

Hogy kell a sült gesztenyét otthon elkészíteni, hogy olyan legyen (vagy legalább hasonló) mint a körúti gesztenye árusnál?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

google legelső találat...


[link]

2021. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, de a googleban magam is megtudnam nezni ... nem probalkoznek tovabb az internetes felrevezetesekkel ... jobban tetszene szemelyes tapasztalat.
2021. dec. 12. 16:09
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
2021. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Áztatás, bevágás, sütés.


Nem kell hozzá PhD... :)))

2021. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Aztatas oldja meg, hogy ne legyen kokemeny a vegen? Vagy tegyek be a suto aljaba egy vizes edenyt? Legkeveressel, vagy hagyjam ki? Hirtelen nagy hofok es rovid sutesi ido, vagy szuttyogtessem sokaig?


... mindegyiket kiprobaltam, de meg soha nem sikerult. Azert is kerdeztem, talan van valami 'mesterfogas' amit soha senki nem arul el?! :)

2021. dec. 12. 16:22
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az áztatás vált be.
2021. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Minek aztassam? - tok friss. Meddig aztassam? - mint a szarazbabot? Tenyleg kiprobaltam mar mindent, de meg sosem sikerult egy jo sultgesztenyet keszitenem elektromos sutoben. Na mindegy, meg probalkozom ... ma ugy fogom megprobalni, hogy beaztatom (egy kicsit) - bevagom - bele fogok fecskendezni a burkába rumot es igy fogom megsutni a legmagasabb hofokon :) Lesz ami lesz :)
2021. dec. 12. 16:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a beírdalás után alaposan, cserélt vízben megfőzöm őket, és a kemence hamujában sütöm őket ropogósra, hogy legyen füst íz is.
2021. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne áztasd!


De akkor miért kérdezed...???

2021. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Amugy olyan idegesito! Bazinagy olasz gesztenye ... meregdraga ... megcsinalom a legjobb tudasom szerint ... a vegeredmeny: szineben egesz elfogadhato, bar nem pirul meg rendesen a vagasi elnel ... illata kivalo ... allaga viszont kemeny ... kemeny mint a ko ... persze elragtom (van fogam) es finom ... de miert nem puha? :)
2021. dec. 12. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!