Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sehogy nem sikerül a sült...

Sehogy nem sikerül a sült krumplim mint az éttermekben akárhogy próbálkozom. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan nem minősítettem a szétnyomkodást, de nem mindenki szereti, ha ropog a sültkrumli, pl én sem.

Nekem úgy a jó, ha van rajta egy roppanós kéreg, de a közepe puha, ezért számomra a szétnyomkodás nem a kívánt irányba vinné a sültkrumpit.

2023. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egész krumpli ropog, azt én is utálom, hanem a nyomás helyén az kis élek lesznek egy vékony rétegben ropogósak, a krumpli belsjébe pedig bejut egy ki olaj és amolyan "szaftos" jellegű lesz. Csak egy próba, mikor legközelebb sütsz. Pár krumplit szétnyomkodsz és a többit úgy hagyod.
2023. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!