Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vásároltam piacon hurkát és...

Vásároltam piacon hurkát és sütnivaló kolbászt. Felét megsütöttem, de ehetetlen volt annyira sós volt, hogy kidobtam mert ehetetlen volt. Kérdésem hogyan lehetne a megmaradt töltelékeket a sótól megszabadítani?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ötlet: szedd ki bélből, és használd fel valami rakott ételhez. (rakott zöldbab, káposzta, karfiol stb.)
2023. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Főzd meg vagy tedd valami ételbe,levesbe.
2023. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy az elözöek írták, "higitsd" valami egyébbel, úgy talán ehetö lesz.


Legközelebb meg ne piacon vegyél ilyesmit, most "csak" elsózott volt, de ezzel az erövel lehetett volna romlott is, amit nem érzel a sok só miatt, viszont utána kórházban kötsz ki.

2023. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy piacon miért lenne romlott az áru? Ugyanúgy ellenőrzik, mint a boltokban, be írjunk már ilyen hülyeségeket. Ez a kolbász sós volt ez van, de ettől még nem kell lebeszelni a piac9n vásárlásról.
2023. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne mondd már, hogy Mariska néni meg Pista bácsi által vitt hurka-kolbászt ellenörzik!!! Mikor és ki? Az összes darabot nem vizsgálhatják be, mert az hetekig tartana! Nem a piacon müködö hivatalos hentesekröl van szó!
2023. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem vizsgálnak be minden húsárut, vagy akármilyen árut. Boltban ugyanúgy van hibás áru, amit visszahivnak és piacon ugyanígy ellenőrzik az árusítást és engedélyhez van kötve. Te nem mehetsz csak úgy oda, mert kedved van árusítani.
2023. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amit én vásároltam az irgalmatlanul soós volt, ehetetlen. Tehát nem romlott volt. Az még a kérdésem hogy a hurkát is főzzem meg és káposztába belelehet tenni, mint a kolbászt?
2023. máj. 1. 08:18
 8/11 anonim válasza:
32%
Piaci árusoktól soha nem szabad töltelékes termékeket vásárolni, se kolbászokat, se hurkákat, se disznósajtokat. Azok soha nem biztonságosak. Én még füstölt árukat sem vásárolok tőlük.
2023. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
83%
Akik a piacokon árulnak töltelékeket füstölt húsokat, soha senki nem ellenőrzi a termékeik minőségét. Én korábban vásároltam, a töltelékek általában nagyon sósak, és többször is kukacosak voltak a füstölt árujuk. Én azóta csak megbízható helyről, vagy boltokban vásárolom e árukat.
2023. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom milyen dogkutrol vásároltal eddig, de a piacon ellenőrzik az eladó lkat, még életemben nem vettem romlott húsárut onnan.
2023. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!