Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik turmixgép / smoothie...

Melyik turmixgép / smoothie készítő képes olyan zöldségitalt mixelni, ami a hozzáadott magokat is képes pürésíteni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos turmixgép ilyen nem lész. Késes aprító tudja csak és azokból is csak az erősebbek. Olyat keress amire rá van írva vagy a magok vagy a kávédarálás
2023. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van esetleg konkrét márka?
2023. jún. 23. 20:51
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem egy 1400 wattos, 35 ezres fordulatszámú Philips turmixgépem van (több ilyen Philips gépet találhatsz a neten). Ha beaztatod egy éjszakára turmixolas előtt a magokat, nagyon jól eldolgozza, pürésíti ezeket is, víz persze kell hozzá.
2023. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából bármelyik
2023. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem bosch mum 5 álló robotgépem van amihez van egy kiegészítő ami tus kávét, mákot, magot bármit darálni. A gép 80k, a kiegészítő még 17. De gondolom ennyit nem akarnál befektetni.

Szóval keress egy késes aprítót ami szimpi, nézz kommenteket értékesítő oldalakon és árkeresőn és ha írja hogy viszi a magokat, vedd meg


Első voltam

2023. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!