Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Számodra milyen vastag a jó...

Számodra milyen vastag a jó hamburger húspogácsa?

Figyelt kérdés
febr. 24. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
3-4 cm magas(?)
febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Kb mint a mekis hamburgerhús. Nem szeretem, ha másfél kilós a húspogácsa.
febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Számomra olyan, mint a Zing-nél például. A sajtburgerük 10/10
febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Számomra nincs ilyen.


Én ugyanúgy szeretem a vékonyabb "smash" stílusú húspogácsát, mint azt aminek van normális vastagsága és szaftos. A nagyon vastag divatos és maradjon a közepe rare, na azt viszont nem szeretem. A steak más, de nem akarok nyers daráltmarhahúst enni. Sőt... én számomra a legfinomabb húspogácsa az amiben vegyesen van marha és sertés is. Én szoktam magamnak kikeverni és az számomra tökéletes.


Olyan ez mint a pizza. Néha vékony intenzív nápolyi pizzát kívánok és néha pedig sok feltéttel rendelkező hétköznapit.


Belegondolva szerintem tudok készíteni 25 féle hamburgert. Régen ez nagyobb hobbim volt, mint jelenleg.

febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vastag husit, amit meg lehet sütni mediumra - persze csak ha valódi marhahúsból van.
febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Kb. 1,5cm.
febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Normál 1-1.5 cm magas és legyen átsütve.
febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint a Meki nagyobb húspogácsája. Az pont olyan vastagságú, amit át lehet sütni úgy, hogy nem kezd el kiszáradni a hús, és nem is érzem azt, hogy a hús mellett van egy kis buci is.
febr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 centi magas, 10-12 centi hosszú.
febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!