Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ez miből készül pontosan? Mi...

Ez miből készül pontosan? Mi ez? Puding, krém, csoki, zselé, vagy mi?


márc. 25. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Zselatint használ kötőanyagként. Krém, de a zselatintól kocsonyás állagú lesz.
márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez vann a videó leírásában:


10 g agar.

150 ml víz.

40 g cukor.

500 ml tej.

10 g agar.

150 ml víz.

50 g cukor.

7 evőkanál kakaó.

500 ml tej.

100 g csokoládé.


Az agar egy zselésítő anyag, ha erre vagy kíváncsi.

márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Írja hogy agar. Ahhoz legközelebb a zselé van.
márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
De ha a receptben ott van, hogy agar, akkor ne írjunk már zselatint a kérdezőnek, mert nem egyezik a kettő. Ha nem pontosan válaszol az ember, akkor inkább ne is írjon semmit, az nem lesz félrevezető.
márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Vegán étrendben használják a zselatin helyettesítésére, mondjuk én agaragar néven ismerem.

Végig néztem a videót... Na az ilyenek után érzem azt, hogy inkább szurkáltam volna kötőtűvel a szemem, mint egy ilyet végig nézzek. 8 perces videó egy "5 perces" desszertről.

márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fú esküszöm pont most ettem ilyesmit, hogy rákattintottam a kérdésre és fáj tőle a hasam. (Valami mülleres zselé szerű puding) :D Szerintem arra hasonlíthat amikor sokat áll a puding és megdermed a hűtőben, csak zselésebb.
ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!