Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a szilikonecsettel? Jobb mint a toll?

Figyelt kérdés
Gondolom tisztítani könnyebb. De ugyanolyan szépen is ken? (Pl. tojást?)
2010. nov. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen olyan szépen ken , és valójában tisztábban lehet tartani.
2010. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most jöttem rá, hogy az enyém sem toll már, hanem valami tollutánzat műanyagból, de ha nem mosom ki használat után azonnal, beleszárad, belebüdösödik stb.


És ugyanolyan egyenletes felületet képez? Én úgy láttam boltban, hogy legalább 1 mm-esek a végek.

2010. nov. 25. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem még a Nagymamám "tolla" van meg. Semmi baja, pedig sokat használom. Eszembe sem jutott lecserélni még. 52/N.
2010. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szilikon ecsetet használok. Ugyanolyan szépen ken, tisztítani, tisztán tartani szerintem könnyebb. Azért, mert míg a tollak elég szorosan illeszkednek egymáshoz, addig a szilikon szépen külön válik, így jobban ki tud száradni.
2010. nov. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

én a férjem cuccai közül kinéztem magamnak egy 3 cm széles, helyes kis laposecsetet./vadi újat :)/bekentem piros lakkal a nyelét, hogy csajos legyen és azóta azt használom a sütik kenésére. gyönyörűen el lehet simítani

a tojást, utána kimosom a szőrt és megszárítom. olyan, mint újkorában, puha és fényes.

mondjuk minőségi ecset, nem hullajtja a szőrét.

nekem a tollak mindig idő előtt elkoptak.

2010. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb mint a toll. Szépen ken és tartós is.
2010. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sima ecsetet használok,és tökéletes!
2010. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!