Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyiért olcsó a 3:1 Dzsemfix?

Mennyiért olcsó a 3:1 Dzsemfix?

Figyelt kérdés

3 db-os kiszerelés Dr Oetker 450 ft az egyik boltban, és ez a legolcsóbb a városban. De úgy emlékszem,tavaly ugyanezt 380 körül vettem.

Idén még nem vettem, tanácsot kérek, mennyiért érdemes megvenni, mit jelent, hogy olcsó? Köszi szépen!


2011. jún. 6. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, de most gondolj bele, tavaly mennyi volt a benzin, és most mennyi...Miért kerülne ugyanannyiba a cukor, mint tavaly?

Ha jönnek a reklámkatalógusok, nézd meg őket, aztán kiderül, hol mennyibe kerül a cukor. Vagy hívd fel a boltokat, hogy ott mennyiért adják, Rögtön kiderül, hol a legolcsóbb.

2011. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, 420ért volt a pennyben. Csak érdeklődtem, hátha, azért köszi.
2011. jún. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!