Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Elsózott gombapörkölttel van...

Elsózott gombapörkölttel van valamilyen ötlet? Esetleg pirított húst hozzákeverni, mintha gombás hús lenne? Vagy az gáz? Kuka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 16:15
 1/9 anonim válasza:
Tegyél bele egy szem krumplit, persze megpucolva. Bár én ezt főzés közben alkalmaztam, amikor még főtt, de észrevettem, hogy nagyon sós, nem tudom, ha megfőzted utána működik-e. A krumpli magába szívja a sót, utána meg, ha felszívta, kiveszed és kész.
2011. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én felkeverném tejföllel, plusz pirítanék még sózás, minden nélkül hagymát, gombát, paprikát akár, és az egészet összekeverni.
2011. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
magát a pörköltet egy kiskéshegynyi szódabikarbónával is összekeverheted, jól semlegesíti a sót. (először habzik)
2011. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gombapaprikás. Besurited tejfollel
2011. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

amúgy meg ki ne dobd, minden át lehet alakítani, de legalábbis korrigálni.

ha van egy kis húsod, csíkokra vágva tényleg megpiríthatod, só nélkül és ha puha mehet a paprikáshoz.

ebbe jöhet tejföl vagy tejszín, ami aztán végképp megoldja

a sósságot.

ha rizs vagy tésztaköretet csinálsz hozzá, azt is csak miniminimális sóval és a kettő együtt már tökéletes lesz.

üdv.

2011. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" kiskéshegynyi szódabikarbónával is összekeverheted, jól semlegesíti a sót"


Mióta? KÉMIA!!!

2011. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vagy a sós gombához teszel még valami zöldségkeveréket, összerottyantod, főzöl ki tésztát, majd azzal öszekevered a zöldséges ragut. tejföllel átkevered, balesimítod egy jénaiba, jól megszórod reszelt sajttal és

sütőben összepirítod.

kockákra vágva lehet tálalni, és nagyon finom.

2011. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kémia ide, vagy oda legalább 50 éve használom ezt a trükköt, ha véletlenül a pörkölbe megszalad a só. sőt másba is. ize nincs, hatása van! ki kell próbálni:))
2011. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg már megoldottad, de én is a tejfölt javaslom!
2011. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!