Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Torta díszétés, megoldható-e...

Torta díszétés, megoldható-e így? Nincs időm próbára, így elsőre kéne, hogy sikerüljön, akik értenek hozzá szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Ilyen tortát szeretnék készíteni:

[link]

és szeretnék feliratot csinálni rá, ez jó lenne rá:

[link]

vagy zselén nem szilárdulna meg? Ha nem akkor szerintetek mi lenne jó? Előre is köszi!


2011. nov. 21. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lesz, megszilárdul!

De arra figyelj oda hogy a dekor tollat jól melegítsd fel, de ne túl forróra (rajta van hogy kell melegíteni.),

mert alapból nagyon kemény ez a toll, és felkapja a zselét.

Én azt javaslom hogy 2-3 evőkanálnyi zselét próbálj meg kihagyni, és azt egy tányéron terítsd szét, vagy a tál aljában i hagyhatod, és melegítés után azon próbáld ki, mert ha meg túl forró akkor megolvaszthatja a zselét.

Sok sikert, majd írd meg hogy sikerült.

2011. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismét én.

De ha még nem vetted meg a tollat, akkor én javaslom inkább a cukormáz készítését és színezését.

Sokkal könnyebb vele dolgozni.

2011. nov. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is a cukormázas verzióval értek egyet.csak teljesen sima, merev legyen a zselé.

bár mivel még nem csináltam zselére, és is kpróbálnám egy kistányéron először, mert lehet, hogy nem tapad oda, magyarul elcsúszik rajta.

2011. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm a válaszokat, ment a kezecske érte. Látjátok a gyakorlat teszi a ... :) eszembe sem jutott , hogy külön hagyjak egy kis zselét ki :) Ezt a tortát szombaton csinálom, vasárnapra a fiam egy éves szülinapjára, majd megírom, hogy sikerült-e, még egyszer köszi!
2011. nov. 22. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot a Babócádnak, és neked pedig sikeres tortasütést:))

pusz.

2011. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és még jó, hogy kipróbáltam ahogy írtátok, mert sajna elúszik a cucc rajta :(, ahogy a Nesquick szirup is. Maradt a sablon alapján kakaó szórás :) Köszi még egyszer!
2011. nov. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!