Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Akik szoktak grillezni,...

Akik szoktak grillezni, milyen grillezőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra gondoltam, hogy a férjemtől azt kérek. Nagyon szeretem a grillezett zöldségeket, de sima serpenyőn tudtam eddig csak készíteni, és hát így nem az igazi. Ha van grillgéped, megírnád milyen (esetleg link róla), és hogy elégedett vagy-e vele?

Köszi


2011. nov. 23. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Süss tárcsán, nyílt tűzön.
2011. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zseniális ötlet így tél közepén... de igaz, én láttam benti grill, iszonyat büdös lett a szoba, nem is lehetett kiszellőztetni egy ideig, még másnap is zsírszag volt.
2011. nov. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöktől a hasznos információkat! Ha nem tudtok épkézláb tanácsot adni, minek irkáltok a témában?

Mellesleg nem a grillsütő miatt büdös, mert serpenyőben is az, sőt ott még oda is ég. Nyilván nem lehet szagtalanul főzni.

2011. nov. 24. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont a kérdezőnél...:)
2011. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem elektromos Tefal van.. Rendszeresen használjuk. Hús sütésre zöldségre azért nem mert nagy a grill rácsok között a rés ,és a szeletelt zöldség leponyogna.

Vannak olyan grillek is aminek sima lap a grill sütő része és az aljába kis tálak vannak amikben lehet sajtot grillezni. Ha nekem már nem lenne akkor ilyet vennék mert a zöldségeket is meg lehet csinálni: Csak 10 éve még nem volt ilyen. Nem fogyaszt többet mintha a sütöt használnád.

Persze azt mindenki tudja ,hogy a fa szenes az igazi. De ez valamiért jobb mint a sütöben grillezni..

2011. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, éehet, h simatálcásat kérek.
2011. nov. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!