Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valaki használt már Nicer...

Valaki használt már Nicer Dicer Plus szeletelőt?

Figyelt kérdés

Valahogy nagyon megfogott a reklám, hogy egyszerűen szeletelhető, reszelhető minden.


Érdekelne, kinek mi a véleménye erről a termékről.



2012. febr. 24. 10:37
 1/7 anonim válasza:

Ha még nem vetted meg akkor ne is tedd.Én rendeltem törötten kaptam amikor meg kicserélték szinte használhatatlan volt.Életlen gyenge.És ez már nem

az első amit rendelek a wsteleshopból.

2012. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én tegnap megnéztem élőben! Ki is próbáltam a boltban! Hát nem győzött meg. A valóságban sokkal kisebbek azok a panelek, mint ahogy a tévén látni. És ugye eleve el kell vagdosnod akkorára a szeletelendő dolgokat, hogy aztán át tudd nyomni rajta. Ha meg már úgyis kést veszel a kezedbe minek annyit koszítani. Nem beszélve arról, ha kockákat szeretnél akkor szeleteket kell betenned neki. Kb. 8x8 cm-s 1-1 penge négyzet. Szóval én lebeszéllek róla. Engem is megfogott a tévé, de 15 ezret meg végképp nem ér! A karalábéra pl. rá kellett feküdnöm, hogy átmenjen rajta.
2012. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én vettem egyet, de nem 19e, vagy 15e, sokkal olcsóbb, ha nem a TV shopban veszed, hanem máshol. Én 7,000 ért vettem a HobbyRendeles-nél, de a vaterán már 5000-ért is van, csak ott nem kapsz rá garanciát meg számlát se. A gond vele az, hogy a paradicsomot szétnyomja, a hagyma, paprika, sajt, vagy a krumpli beleragad a kések közé. A tisztítása egy rémálom, egyenként nyomogathatod kifelé a villa hegyével a kések közül a beragadt zöldségeket, vagy a gyümölcsöket. Kétszer használtam, aztán elajándékoztam a családon belül, mert oda voltak érte a TV miatt, de már ők sem használják. Sokkal gyorsabb késsel aprítani és azzal nem csinálsz akkora munkát magadnak a mosogatáshoz sem! Szóval én lebeszéllek róla!
2013. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szabados Ferenc válasza:
Nekem ma jött meg,és 3500 Ft volt futárral együtt,és kifogástalanul működik.
2014. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vajda Gábor ***** válasza:
Szószerint azért reklámozzák meg mutatják be csodaműszerként hogy megvegyék...csakhogy milyen meglepő hogy általában kereskedelmi forgalomban nem lehet kapni.Amúgyis ami teleshopos termék az mind egy nagy szar csak pénzt szednek be azzal is ha reklámozzák a terméket és 70-szer bemagyarázzák ugyanazt a fejedbe...megvannak a dumák minden termékhez (sűrűn ismételnek...és olcsó meg csak most,meg ha most rendeli meg stb...) hogy mivel hülyítsék a népet.NE vedd meg ha jót akarsz...
2015. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Évek óta használom, és nagyon szeretem.

Kicsit macerás a tisztítás, cserébe sok dolgot eszméletlenül gyorsan lehet vele vágni. Nyilván senkinek ne legyenek illúziói, paradicsom és hagyma aprításra nem alkalmas.

De a reszelője, szeletelői és aprítói szerintem jók :)

2015. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem már volt, és nagyon szerettem. Sajnos eltört.

Oda kell figyelni a zöldségek behelyezésénél.

Most rendeltem újra, mert hiányzott. A tetejét a csuklónál a férjem meg fogja erősíteni fémlemezzel, hátha akkor nehezebben törik.Utánvéttel 2780Ft volt,a Kütyümániától.A helyedben saját tapasztalatot szereznék vele. Persze nem olyan lazán működik mint a reklámban :D

2017. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!