Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sütötöknek valo tököt lehet-es...

Sütötöknek valo tököt lehet-es, es hogyan lehet lefagyasztani? Fagyasztottatok mar le?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 12:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ja, ezt nem irtad.

állitólag, de én még nem próbáltam át kell mosni 3 hetente konzervánszos vizzel, és ha minden igaz, nem fog megrohadni.

esetleg nézelődj a neten, hogy lehet nyersen tárolni.

2012. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Közben telefonon erdeklödtem: 2 azaz kettö darab lesz jo a kertben, az idöjaras miatt. Ha nem fogy el, akkor ahogy irta, az 5. valaszolo fagyaszt le, bar csekely mennyisegben, igy lehet, hogy megprobalom.
2012. szept. 14. 10:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek kitűnő krémlevest is lehet belőle csinálni, arra is érdemes felkockázva egy adagot lefagyasztani.

a reszeltre is van receptem, kis tökös lepénykék forró olajban kisütve, fahéjas porcukorral.ha érdekel bővebben is leírom. ezt is lehet a fagyóból elővett reszelt tökből télen egy vacsorára a gyerekeknek elkészíteni.

2012. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazan nagyon kedves vagy, de ne faradj.

Többfele dieta (epe: nem jo a nagyon olajos, sem a tejszines-tejfeles kremleves, tejallergia) mellett a ferjem nem vevö az ujdonsagokra (amugy en egy falatot megkostolnek, mert jol hangzik:), gyerekek leutanozzak, igy jo, ha sütötök formajaban a kisbabanak majd. :)

De nagyon aranyosak vagytok, meg egyszer mindenkinek köszi a sok jo ötletet. :)

2012. szept. 14. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!