Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehet fehércsoki öntetet...

Hogy lehet fehércsoki öntetet csinálni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Én gőz fölött csinálom, egy táplacsokit feltörök és teszek hozzá olajat kb.annyit h.jó folyós legyen. Először kevesebbet aztán amikor elkezd felolvadni akkor teszek még hozzá. Nekem ez bejött fagyihoz és tortához is.
2013. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
10dkg fehér csoki 1dl tejszín pici fahéj ugyan úgy gőz fölött készíteni. Ez is finom. Első voltam
2013. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Azonos mennyiségű csoki és tejszín kell hozzá. Nem kell gőz felett macerálni vele. Elég, ha jó forróra melegíted a tejszínt ás ráöntöd a kockákra tördelt fehér csokira. Az szépen megolvad, elkevered és kész. Ha sűrű, akkor hígíthatod még tejszínnel.
2013. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem maceráns gőz fölött. A cukrász barátnőm ajánlotta. Meg van mindennek a miértje. Normális ételt nem kutyvasztani kell az a menza.
2013. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Már miért lenne kotyvasztás? Ha belegondolsz az eredménye ugyanaz és az eljárás is majdnem. Hidd el, hogy rengeteg cukrász is így csinálja. Azért, mert a te barátnődnek van ideje gőzölgetni az nem jelenti, hogy a másik verzió rossz és silány...
2013. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is cukrásznak tanulok,és mi mindent amit kell gőz fölött csinálunk,erre nagyon harapnak a tanárok,és ahol eddig jártam mindenütt így csinálják,bár itthon nem foglalkozok sokszor ilyenekkel,és ugyan olyan jó lesz :)
2013. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyébként nagyon jó ez a tejszines megoldás mi kevesebb olajat rakunk a fehércsokihoz,mint a rendeshez
2013. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most miért kell azért lepontozni, mert én nem úgy csinálom? Ezerszer láttam már tv műsorokban is, hogy vagy együtt melegítik a tejszínnel vagy ráöntik. Sőt mondok még valamit még mikróban is szoktam. Tessék megkövezni.

Komolyan, ha a rosszindulat és az értetlenség fájna már... áhh, mindegy.

2013. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik pont! Ha nem tetszik csak olvasd el és ennyi
2013. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyébként miből látod,hogy le pontoztak,abból hogy hány %-os a válaszod?
2013. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!