Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kevesebbet költenél élelmiszer...

Kevesebbet költenél élelmiszere ha nem bankártyát hanem heti fix összeget vinnél magaddal vásárolni?

Figyelt kérdés
Most olvastam 1 ötlet és nagyon tetszik : Bevezettem én is : A lényeg heti 20000ft visz magával vásárolni a kedves válaszoló : 15000ft elkölt a szükséges dolgokra 5000ft pedig arra ha valami nagyon jó akciót lát ,pl hús stb ..
2013. júl. 19. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna nálam nem vált be, legfeljebb akkor, ha csak annyi pénzt viszek magammal, amennyi éppen arra kell, amit venni akarok.
2013. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem használok bankkártyát, és élelmiszerre mindig ugyanannyit költök.
2013. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem fizetek kártyával, de mindig azt veszem meg, amire szükség van. A heti szórólapokból kiírjuk nekünk mi éri meg és azokból választunk a szükségleteink szerint.

Szerencsére van kínálat, így tudunk választani az ajánlatok között.

( 5 multi van zsinórban a közelünkben )

A készpénzes vásárlást jobban szeretem, jobban tudom magam is kontrollálni a kiadásokat illetően.

A kártya szerintem is túlköltekezésre teszi hajlamossá az embert.

persze biztosan vannak kivételek .

2013. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mondjuk én sosem vásárlok kártyával, a párom igen, de ha készpénzzel megyünk boltba, akkor úgyis viszünk eleget, hogy jusson mindenre, amit csak akarhatunk. Nem szeretem ilyen módon visszafogni magam, így is elég tudatosan vásárlok, nem mindenféle hülyeséget, hanem értelmes dolgokat.
2013. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Készíts listát, írd össze, hogy mi mennyibe kerül, és ehez mérten vigyél magaddal pénzt. i :)

Nekem ez bevált. Céltudatos vásárlással is lehet spórolni :)

2013. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!