Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Aki készített már valaha...

Aki készített már valaha banánszirupot, segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Google nem igazán akart segíteni, én pedig nem vagyok nagyon jártas ilyesmiben, így ha közületek készített már valaki banánszirupot (koktélozáshoz szeretnék csinálni), küldene nekem egy receptet?


Előre is köszönöm!


2013. dec. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet tudsz venni a nagyobb multikba.

[link]

2013. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ötletelni tudok.

Egy biztos, minden szirupnak az alapja a cukorszirup. Egy rész cukor-egy rész forró víz. Amikor feloldódik a cukor, kész a szirup.

Megpróbálhatod, hogy vmi agyonérett, nagyon édes banánt pépesítesz és hozzákevered. Esetleg csináld kicsit hígabbra a cukorszirupot.

De ez csak ötlet, még életemben nem csináltam banánszirupot.

Remélem, sikerül!

2013. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, de messze van az összes nagyobb bolt, így gondoltam, inkább készítenék.


Másosik: köszönöm, én is hasonlóan logikáztam a dolgot, úgyhogy szerintem holnap munka után kipróbálom :)

2013. dec. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!