Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi a legfontossabb tudnivaló...

Mi a legfontossabb tudnivaló egy kezdönek a fözésröl?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy forró olajba ne öntcsek vizet.
2010. febr. 4. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hogy élvezd a főzést, mert akkor hamar belejössz!
2010. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kövess egyszerűbb recepteket... nézz ki valakit, akit szeretsz, ahogy főz a tévében és utánozd le. Én tom, hogy sokan nem bírják, de nekem Stalh műsorok hozták meg újra a kedvem a főzéshez. A lényeg, hogy rövid, kevés alapanyot válasz előszőr és majd ahogy jösz bele a dologba kezd el bonyolítani a recepteket, vagy találj ki újakat.

Azok az alapszabályok, amiket kérdezel... hát igazából én nem tudok neked kilistázni egyet sem, mert nem jut eszembe semmi, de majd hidd el, jön magától. Sokminden azért egyértelmű is.

Jó főzőcskézést.

2010. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
bocsi, elgépeltem: Stahl
2010. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
a legkisebb lábasba a spagettit nem félbe törve a legnagyobb lángon. :D (nekem sikerült felgyújtanom... xD )
2010. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
van egy Fiatalok Szakácskönyve c. kiadvány, még anyuék kapták az esküvőjükre :) szóval már kicsit régebbi könyv, de biztos van újabb kiadása is. Ennek az elején nagyon sok hasznos dolgot is leírnak. Pl milyen eszközök kellenek egy konyhába, milyen konyhai művelet mit jelent, meg csupa ilyen hasznos dolog. Esetleg, ha megvenni nem is szeretnéd, nézegesd át egy könyvesboltban! Biztos sok minden benned marad így, olvasás után is!
2010. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt sok-sok kérdésedre kaphatsz választ: [link]
2010. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét tanácsokat nem tudok adni,de ha a recept normálisan le van írva nem lehet elrontani.Én egyre több mindent csinálok "egyedül" (otthon van anyum,hogyha baj van,de amúgy én csinálom) és eddig csak aprópp hibák voltak.Sótlan/sós lett a pogi,kicsit túl sült,megrepedt a süti stb.

Egyébként én ráéreztem mi hogy jó,szerintem Te is ráérzel,hogyan jó Neked!

15/L

2010. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl az ösztökél nap mint nap hogy a Párom és a fiaim megdicsérik a föztömet!Megjegyezném volt hogy olyan kaját sikerült csinálnom ráadásul paprikáskrumplit ami tök egyszerü hogy még a kutya se ette meg!De szó szerint!:D


Valamelyik nap kisfiam(3éves)azt mondta mikor látta hogy sütök valamit épp hogy "anya mi finomat sütsz megint?"


Szóval aki nálam bénább az már tényleg béna!És avval hogy nem csak egyszerüen megeszik hanem meg is dicsérik az arra ösztökél hogy tényleg szivemet lelkemet bele adjam!:)

2010. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hu,tök belelkesedtem,még ma eltervezem,hogy hétvégén,

mit próbálok fözni.

Mindenkinek köszönöm szépen!

2010. febr. 4. 18:43
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg Horváth Ilona szakácskönyvét.Jó receptek is vannak benne,és minden fortély benne van,kimondottan kezdőknek való.
2010. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!