Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell csinálni jó habos...

Hogyan kell csinálni jó habos Kávét, kapucsínót házilag?

Figyelt kérdés
valamelyik nap láttam a tv-be hogy rázogatott valami tejfélét egy műsorba a csaj, és úgy öntötte hozzá a kávét és nagyon jól nézett ki. De nem nagyon tudtam megfigyelni hogy tényleg tejvolt-e vagy esetleg tejszínes lehetett? Valaki tudja hogy hogyan kell ezt csinálni?
2010. márc. 3. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az IKEA-ban lehet venni tejhabosítót. Na azzal olyan habosra tudod verni a tejet mint a tv-ben. Ez fix, én ilyennel készítem vendégeknek!
2010. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi majd megnézem:) meg valami tejhabot tesz bele arragondoltam.
2010. márc. 3. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sima tej, keményre felhabosítva. Tejhabosítóból rengeteg fajta van. Olyat vegyél, amihez ilyen verő van. Lényegében egy egyszerű kis fém edényke amiről beszélek, benne ezzel a szerkezettel. [link]
2010. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenünk nekünk is volt, de a tejszínt jobban felverte, mint a tejet, mert a bolti tej nem igazán olyan, mint a jó szagos tehéntej.
2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dobozos MIZO-val dolgozom, és kő kemény habot ver!
2010. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
ha eleg eros a kavefozo gozoloje, azzal is lehet tejhabot kesziteni, ha nem is olyat mint a tv-ben. hogy ne omoljon ossze egybol a hab, mikor nagyon habos le kell allitani a gepet es korbe-korbe lotykolni finoman a tejet illetve finoman az asztalhoz utogetni a bogret hogy kimenjenek a bubik. utana ujra gozolo, ahanyszor szukseges es amennyi turelmed van. igy tejkrem lesz, ami nem megy ossze olyan hamar.
2010. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Completa kávé-krémtej nagyon finom és jó habosra lehet verni ezzel a habosítóval vagy a kávéfőző gőzölőjével.


[link]

2010. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hm jókat írtatok köszi a válaszokat,majd kipróbálom ahogy néztem max 300ft.
2010. márc. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!