Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Létezik rukkolás zsázsás...

Létezik rukkolás zsázsás étel? Amibe mindkettő passzol és szerves része?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyik sem szerves része semminek.Salátaként, pizzafeltétre szórva, egyéb kaják fűszereiként bármelyik használható , ízlés szerint.
2016. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem értesz hozzá, akkor ne írjál légyszíves
2016. ápr. 2. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Akkor fogalmazz pontosabban szivi, hogy tulajdonképpen mit is akarsz, milyen válaszokat vársz ?

De ,úgy tűnik ezt magad is tudod, szóval felesleges volt kérdést kiírnod a témában.Remélem azért sok választ kapsz, ha nem írj mindenki barátjának...

Jó böngészést !

2016. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Hú, kérdező, nem semmi a stílusod.

Különben bármelyik salátába belerakhatod mindkettőt, akár magukban, vagy más zöldségekkel.

2016. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező biztos valami vidéki lehet, aki azzal akar valakit lenyűgözni, hogy ilyen "extra" hozzávalókból főz.


A zsázsának a friss érzeten kívül semmi íze, nyers salátán kívül semmibe sem lehet használni, mert a legminimálisabb hőkezelést se bírja. A rukkolát minimálisan lehet, de ott is max. pizzára, mert szószba belefőzve már megint csak ízetlen levéltöltelékké változik.

2016. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert én rukkola+zsázsát kérdeztem, de azt külön tudom, hogy vannak jó rukkolás ételek, amiknek a rukkola a lényege és nem valami töltelék dolog
2016. ápr. 3. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Ne húzd fel magad kérdező, a magyar emberek 95%-a még mindig ott tart, hogy a rukkola valami fűféle, amit max. a pizza tetejére lehet szórni azt' csókolom...


Az is nagy hülyeséget szól, aki szerint a rukkolának vagy a zsázsának nem lehet mérvadó szerepe egy étel ízvilágában. Főleg, hogy nem egy féle zsázsa létezik a világon, így mind más ízhatást ad, és egy salátának vagy hidegtálnak lehet ez a fő ízadója is.


Olyan ételt viszont nem tudok neked, amiben zsázsa és rukkola egyszerre szerepelne, és szerintem nem is illik össze a kettő. Egy-két salátarecept van, de nekem nem nyerte el a kedvencem.


Ha esetleg ez segít, akkor linkelek 1-2 ételt, aminek a rukkola vagy a zsázsa fő alkotója, az ízekből, alapanyagokból tudsz kombinálni, ha mégis együtt szeretnéd felhasználni őket, de ha nem,hátha akkor is hasznodra válik :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

2016. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!